fb  twitter  Haberler
Jojoba Yağlı Temizleme Sütü
REF 941 | Jojoba Yağlı Temizleme Sütü
Cildi, doğal dengesini koruyarak, nazikçe temizler.

200 ml
Özel Arındırıcı Tonik
REF 942 | Özel Arındırıcı Tonik
Temizleme sütünün etkinliğini tamamlar. Serinletici bir etki verir. Alkolsüzdür.

200 ml
Renaissance Etkinleştirici Kompleks
REF 947 | Renaissance Etkinleştirici Kompleks
Mango özütü esaslı yüksek konsantrasyonlu formül soya lipzomları ve diğer etkili bitkisel özlerle hazırlanmıştır. Etkilerini arttırmak için, etken içerik maddelerini derinin hücrelerarası boşluklarına yayar. Epidermal hücreleri uyarır, kohezyon ve yenilenmeye yardım eder. Diğer kozmetik uygulamalardan tam olarak yararlanabilmesi için cildi hazırlar.

50 ml

REF 943 | Jojoba Gündüz Kremi
Jojoba’dan gelen etken içerik maddeleri, epidermisin hidrolipit film tabakasını normale döndürmek ve dengelemek için güç birliği ve uyum içinde çalışır. Sonuç olarak cilt, daha ışıltılı, pürüzsüz ve genç görünür.

50 ml


REF 944 | Jojoba Gece Kremi
Bitkisel türevler üzerindeki araştırmalarımızın ürünü olan bu krem, uzun süre kalıcı cilt güzelliği için mükemmel bir çözümdür. Kısmen yüksek düzeydeki jojoba yağı içeriği sayesinde, cildin erken yaşlanması etkili bir şekilde önlenir. Epidermise elastiklik kazandırır, kızarıklığı azaltır ve istenilen dengeyi sağlar.

50 ml

Özel Jojoba Maskesi
REF 945 | Özel Jojoba Maskesi
Cildi yeniden dengeler ve epidermisi tek biçimli yapar. Cildi ferah, dolgun ve ışıltılı bırakır.

50ml

Jojoba Vegicaps-Spheres
REF 948 | Jojoba Vegicaps-Spheres
Kombine ciltler için özel bakım. Bu besleyici uygulamanın, kalitelerini koruyan bir kapsülün içinde bulunan bitkisel maddeleri, yeniden yapılandırır ve yumuşatır, kırışıklık oluşumuyla mücadele eder ve epidermise ton kazandırarak cildinizin yeniden pürüzsüz, sıkı ve genç görünmesine yardım eder.

30 Spheres