fb  twitter  Haberler
At Kestanesi Temizleme Sütü
REF 921 | At Kestanesi Temizleme Sütü

Kirlilik oluşturan maddeleri ve makyajı nazikçe temizler.

200 ml
At Kestanesi Tonik
REF 922 | At Kestanesi Tonik

Temizleme sütünün etkinliğini tamamlar. Rahatlatıcı ve serinletici bir etki verir. Alkolsüzdür.

200 ml
At Kestanesi Aktivatör Kompleks
REF 927 | At Kestanesi Aktivatör Kompleks

Soya lipozomları ve meyve özleriyle formüle edilmiş yüksek konsantrasyonlu bir üründür. Etkilerini arttırmak için, etken içerik maddelerini derinin hücrelerarası boşluklarına bırakır. Epidermik kohezyon ve yenilenmeye yardım eder. Cildi diğer kozmetik uygulamalara hazırlar.

50 ml

At Kestanesi Gündüz Kremi
REF 923 | At Kestanesi Gündüz Kremi
Bu gündüz kremi, epidermis üzerinde oklüzyonsuz bir film tabakası oluşturur ve onu kızarıklık oluşturabilecek zararlı çevresel etkilere (UV ışınları, termal varyasyonlar, kirlilik) karşı korur.

50 ml

At Kestanesi Gece Kremi
REF 924 | At Kestanesi Gece Kremi
Cildi besler ve dikey çizgilerin erken oluşmasını önler. Cildin doğal pH düzeyini muhafaza eder ve kusursuz ve düzgün bir cilt rengi için gerekli elementleri sağlar.

50 ml

At Kestanesi Maskesi
REF 925 | At Kestanesi Maskesi
Cildin görünümünün normale dönmesini sağlayan ve yüzeyinde kırmızılık oluşmasını önleyen, titizlikle seçilmiş özel bitkisel etken maddeler içerir.

50 ml

At Kestanesi Vegicaps-Spheres
REF 928 | At Kestanesi Vegicaps-Spheres

Kırmızı yamalar oluşturmaya eğilimli ciltler için hassas bakım. Bu uygulamanın, kalitelerini koruyan bir kapsülün içinde bulunan, etken içerik maddeleri cildi kızartan ve tahriş eden rüzgâr ve soğuk gibi iklimsel saldırılarla mücadelede en iyi çözümdür. Çok kısa bir süre içinde, epidermis yeniden rahatlamış ve yumuşak hissedilir ve daha düzgün bir görünüm kazanır.

30 ml