fb  twitter  Haberler
Aktif Temizleme Sütü
REF 901 | Aktif Temizleme Sütü
Etki gücünün ve ultra hafifliğin bir araya geldiği bu temizleme sütü, cildi yabancı maddelerden arıtır ve derinlemesine temizler
REF 902 | Arındırıcı Tonik
Temizleme sütünün etkinliğini tamamlar. Cildi arıtır ve gözenekleri sıkılaştırır.
Alkolsüzdür.
Serum Perfection
REF 906 | Serum Perfection
Yeni nesil “Serum Skin Perfection” cildi rekor sürede aydınlatır ve belirgin bir şekilde pürüzsüz, birörnek ve kusursuz yapar. Aşırı sebasöz salgıları düzenlerken, hidrolipit tabakasının bütünlüğünü de korur.

Arındırıcı Gündüz Kremi
REF 903 | Arındırıcı Gündüz Kremi
Cildin hidrolipit tabakasının dengelenmesine yardımcı olur ve gözeneklerin tıkanmasını önler. Peroksit (ciltte zehir etkisi oluşturan sebum bileşeni) oluşumuna karşı etkin bir şekilde mücadele eder.

50 ml

Yeniden Canlandırıcı Gece Kremi
REF904 | Yeniden Canlandırıcı Gece Kremi

Aşırı sebum salgılayan ciltler için özel olarak formüle edilmiş besleyici bir kremdir. Eksik olan besleyici elementleri sağlar ve sebasöz salgıların normale dönmesine yardımcı olan hafif bir büzücü etki oluşturur ve gözenekleri sıkıştırır. Hücrenin oksijen almasını sağlar.

50 ml

Arındırıcı Dengeleme Maskesi
REF 905 | Arındırıcı Dengeleme Maskesi
Bu özel maskeyle yüzünüzü çok sağlıklı hissedersiniz. Arındırıcı ve soğurucu özellikleriyle, aşırı lipitleri ve yabancı maddeleri cildinizden uzaklaştırır. Tıkanmış gözenekler iyice açılır ve cilt matlaşır. Özel düzenleyici niteliklere sahiptir.

200 ml
Arındırıcı Aktivatör Kompleks
REF 907 | Arındırıcı Aktivatör Kompleks
Etkilerini arttırmak için etken içerik maddelerini derinin hücrelerarası boşluklarına bırakır. Hücre yenilenmesini uyarır ve cildin dengesini yeniden kurar. Cildi diğer kozmetik uygulamalara hazırlar.

30 ml