fb  twitter  Haberler
Selülit Kontrol Konsantresi
REF 160 | Selülit Kontrol Konsantresi
Bu selülit karşıtı kremle, drenaj yapan ve “yağları yutan” yüksek konsantrasyonlu etken içerik maddeleriyle, portakal kabuğu ciltten yana dertli olan kritik alanlara saldırmak üzere masaj yapılır. Size ferahlık ve yumuşaklık hissi verir, cilt için mükemmel bir nemlendiricidir, selülitleri gidererek size daha aerodinamik bir figür kazandırır.

100 ml
Vücut Gerdirici Performans
REF 161 | Vücut Gerdirici Performans
Anında gerici etki sağlayan bu losyon, cildin elastiklik ve sıkılığını iyileştirerek selülite karşı savaşan kafein ile bitki özlerini bir araya getirir. İnceltici ve yenileyici özelikleriyle sarmaşık özü ve “carite butter” ile zenginleştirilmiştir, cilt yaşlanması izlerinin ortaya çıkmasını önler ve cildi nemli tutar.

150 ml
Enerji Verici Duş Bakımı
REF 162 | Enerji Verici Duş Bakımı
Bu köpüklü duş losyonu, ciltteki kirlilik oluşturan yabancı maddeleri nazikçe temizlerken, doğal hidrolipit dengesini bozmaz Provitamin B5 ile zenginleştirilmiştir, stres, yorgunluk ve bitkinlikle etkili bir şekilde mücadele etmek için hücre proliferasyonunu uyarır ve doku yenilenmesini destekler.

150 ml
Enerji Verici Soyma (eksfoliasyon)
REF 163 | Enerji Verici Soyma (Eksfoliasyon)
Soyucu ince parçacıklardan oluşan bu jel katışık maddeleri ve ölü hücreleri nazikçe uzaklaştırır ve hücre yenilenmesini destekler. Mükemmelce temizlenmiş cildiniz, daha yumuşak ve daha dolgun olur.

150 ml


Yoğun Vücut Kremi
REF 164 | Yoğun Vücut Kremi
Bu yumuşak ve zengin krem, saf bir keyiftir. Nemlendirir ve rahatlatır, ton kazandırdığı cildinizi daha dolgun ve sıkı yaparken, bir rahatlama ve huzur duygusu verir. Uzun süre kalıcı özel bir nemlendirme* etkisi de sağlar.

150 ml
Yoğun Göğüs Kaldırma
REF 165 | Yoğun Göğüs Kaldırma
Bu krem jel, daha belirgin kıvrımları olan ve daha sıkı göğüsler için hassas göğüs bölgesini nemlendirirken ve hücre yenilenmesini teşvik ederken, daha parlak, ipek yumuşaklığında göğüs dekoltesi için, erken yaşlanmaya karşı savaşır.  Anında sıkılaştırıcı etkisiyle göğüs dekoltenizi daha çekici yapar, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve cildinizi de iyi bir şekilde nemlendirir.

50 ml