fb  twitter  Haberler
Aşırı Aydınlatıcı Kompleks
REF 711 | Aşırı Aydınlatıcı Kompleks
En hassas olanları da dahil, tüm cilt tipleri için ideal olan bu sıvı krem, cildin kalitesini günden güne iyileştirir. İçerdiği multivitaminlerle nemlendirici, yenileyici ve yeniden yapılandırıcı maddeler bakımından zengindir, cildin doğal ve erken yaşlanması, serbest radikallerin oluşumu ve proliferasyonuyla etkili bir şekilde mücadele eder. Günlük çevresel saldırılara karşı epidermisin doğal savunma mekanizmalarını iyileştirir.

50 ml
A Kuvveti Retinol Küreleri
REF 715 | A Kuvveti Retinol Küreleri
Bu konforlu emülsiyon, cildin içine yüksek düzeyde antioksidan anti kırışık, koruyucu ve yumuşatıcı bir madde olan saf retinol bırakan kürecikler içerir. Bu küreciklerin uzun süreli etkisi, cildin erken yaşlanmasına ve canlılığını kaybetmesine karşı günden güne optimum koruma sağlar.

50 ml
Absolu Vit-C Düzeltici
REF 717 | Absolu Vit-C Düzeltici
Aydınlatma ve gece konseptini esas alan bu yüksek konsantreli düzeltici, düzeltilmesi gereken, güneşe veya yaşlanmaya bağlı pigment izlerinin cildin doğal dengesinin bozulmadan düzeltilmesini sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında, oksidasyon fenomeninyle etkili bir şekilde mücadele eder, gözle görülür izleri azaltır ve cildi dolgunlaştırır.

15 ml
Eclat Vital Kompleks
REF 960 | Eclat Vital Kompleks
Bu yağsız sıvının cilt renginiz üzerinde anında görülen ışıltı verici ve sıkılaştırıcı bir etkisi vardır. Cilt, daha pürüzsüz ve parlak olur: Gün içinde çevrenin zararlı etkilerinin ve UV ışınlarının neden olduğu hasar onarılır. Epidermis için yoğun bir nemlendiricidir.

30 ml