fb  twitter  Haberler
Hidro Aktif Serum
REF 990 | Hidro Aktif Serum
Bu yoğun kozmetik uygulama, kusursuz nemlendirme ve film tabakası oluşturma özellikleriyle yararlıdır. Genç bir cildin dolgunluk, elastiklik ve ton gibi en önemli karakter özelliklerinin korunmasına katkı sağlar. İnce çizgilerin derinliğinin azalmasına yardımcı olur.

30 ml
Hidro Aktif Temizleme Sütü
REF 991 | Hidro Aktif Temizleme Sütü
Değerli doğal etken maddeler içeren bu hafif temizleme sütü, ciltteki makyajı ve kirlilik oluşturan maddeleri nazikçe temizler

200 ml
Hidro Aktif Aktivatör Kompleks
REF 997 | HidroAktif Aktivatör Komplex

Derideki hücrelerarası boşluklara etken maddeler bırakarak epidermik kohezyonu normale döndürür. Cildi diğer kozmetik uygulamalara hazırlar

30 ml

Hidro Aktif Gündüz Kremi
REF 993 | Hidro Aktif Gündüz Kremi
Doğal nem kaynağı olan bu günlük krem, su kaybını sınırlandırmak, epidermisi güçlendirmek ve oksijen sağlamak için kutanöz dokuların tümünde etkili olur. Cildin elastikliğini ve ışıltısını korur, doğal yaşlanmaya neden olan serbest radikallerin oluşmasını yavaşlatır.

50 ml

Hidro Aktif Gece Kremi
REF 994 | Hidro Aktif Gece Kremi
Kesintisiz nemlilik sağlayan, siz uykudayken kolajen ve elastik lifleri yeniden yapılandırarak, uyandığınızda dolgun ve ışıltılı bir cilt sunan, ideal bir gece kremidir.

50 ml

Hidro Aktif Krem Jel Maske
REF 995 | Hidro Aktif Krem Jel Maske
Vitamin ve yenileyici elementler bakımından zengin bu krem-jel maske tüm hassas, kuru veya yorgun ciltler için ideal bir nemlendirici cilt bakım ürünüdür. Hidrolipit film tabakasını yeniden dengeler ve anında ve hoş bir ferahlık ve dolgunluk hissi sağlar.

50 ml
Hidro Aktif Vegicaps-Spheres
REF 998 | Hidro Aktif Vegicaps-Spheres
Normal ve nem kaybetmiş cilt için özel bakım. Bu uygulamanın, kalitelerini koruyan bir kapsülün içinde bulunan, etken içerik maddeleri, epidermisi nemlendirir ve en iyi şekilde koruyarak cildinizin parlaklığının normale dönmesine ve konforuna yardımcı olur, pürüzsüz görünüm kazandırır.

30 ml