fb  twitter  Haberler
Hidro Aktif Grubu
Hidro Aktif Grubu

KURU CİLTLER

Hidro Aktif Grubu ürünler, cildin doğal nem dengesini düzenler ve etkisi uzun süre kalıcıdır. Biyolojik uyarıcılar epidermisdeki nem tutulumu sağlayarak cildin anında yeniden nemlenmesini sağlayan doğal maddeleri destekler. Bu grupta yer alan bakım ürünleri kuruma yatkınlığı bulunan ciltlerdeki kırışıklıkların erken ortaya çıkmasına karşı cildin doğal direncini güçlendirir.

Arındırıcı Grubu
Arındırıcı Grubu

YAĞLI CİLTLER

Kirli ve yağlı ciltlerin Sebum içeriğini düzenlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiş özel bir kozmetik programıdır. Bu guruptaki ürünler, arıtıcı, anti seboreik ve matlaştırıcı etken içerik maddeleriyle formüle edilmiştir. Bu maddeler, siyah ve beyaz noktalarla, aşırı sebumla mücadeleye ve cildin arınmasına yönelik diğer sorunlarda güçlü bir şekilde yardımcı olur. Sonuç olarak, bu ürünün kullanılması, cildi arındırır, matlaştırır ve makyaj daha kalıcı olur.

At Kestanesi Grubu
At Kestanesi Grubu

KIZARIK CİLTLER

Kuperoz, kılcal damarların kalıcı olarak genişlemesiyle yüzde oluştan kırmızı yamalardır. Buna anormal damar fonksiyonu (dolaşım basıncı, endotel geçirgenlik ve venöz stagnasyon) neden olur. Cilt kızarıklığının içsel nedenleri tıbbi tedavi gerektirirken, dış etkenler, güzellik uzmanına bırakılabilir ve uygun kozmetik preparatlarla tedavi edilebilir. Kırmızı yamaları önleyici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış etken içerik maddelerinden gelmektedir.

Jojoba Grubu
Jojoba Grubu

KARMA CİLTLER

Kombine ciltler, sebasöz bezlerin bazı yerlerde özellikle de alın, burun, yanaklar ve çene bölgesinde aşırı çalışmasının ürünüdür. Bu tip ciltlerin gereksinimlerini karşılamak amacıyla, cildi iyi durumda tutmak için gereken hidrolipit film tabakasını koruyucu ve sebasöz bezlerin etkinliğini dengeleyici özeliklere sahip bir kozmetik gurubu geliştirdik.

Anti-Ageing Grubu
Advanced Phyto Biological Grubu

ANTI-AGEING

Bu formül Sekoya, Mavi Lotus ve Argan etken bitkisel özlerini içerir. Cildin derinlemesine yenilenmesi için çeşitli düzeylerde etkinlik gösterir. Genel aktivitesini destekler ve harekete geçirir. Kırışıklık oluşmasını önler. Argan yağı cildi yeniden yapılandırır ve fizyolojik yaşlanmaya karşı korur. Küçük çizgiler ve kırışıklıklar silinir, cilt yumuşak bir hal alır, rengi daha ışıltılı olur. Makyaj uygulaması için ideal bir tabandır. Yaşlanma belirtilerini azaltır.

Yoğun Konfor Grubu
Yoğun Konfor Grubu

ANTI-AGEING

Yüksek performanslı sonuçlar için yenilikçi ve özel bakım konsepti. Doğal Aloe Vera, Yeşil Çay ve Orkide ekstreleri sayesinde sinerji oluşturan 4 ürün. Yumuşak ve esnek dokular, her gün mutlak güzellik

Booster Grubu
Booster Grubu

ÜÇ ETKİLİ KONSANTRE

Özellikle cilt görüntüleme alanındaki bilimsel ilerlemeler sayesinde Les Naturelles laboratuvarlarımız en belirgin olanları da dahil, tüm kırışıklıklara etki eden, yeni bir kırışıklık düzeltici gurubu geliştirdi. Booster anti-kırışıklık, kırışıklıkların derinliğini azaltır ve onları görsel olarak çözer.
Genç bir cildin dolgunluk, elastiklik ve ton gibi en önemli karakteristiklerinin korunmasına yardımcı olur.

Göz Bakımı
Göz Bakımı Grubu

TÜM CİLT TİPLERİ

Hassas ve kırılgan göz konturu bölgesi için özel olarak geliştirilmiş bir güzellik maskesidir. Yüzün, cildin çok ince olduğu, bu bölgesindeki stresi ortadan kaldıran, rahatlatan, yumuşatan ve sıkılaştıran etken maddeler içerir.

Yoğun Temizlem Grubu
Yoğun Temizleme Grubu

TÜM CİLT TİPLERİ

Kombine ve yağlı ciltler için. Doğal içerik maddeleri arındırıcı bir etkisi gösterir ve sebasöz salgıların düzeyini dengeler. Kâfur cilt onarımını hızlandırarak nokta enfeksiyonu risklerini önler. Maske olarak kullanılabileceği gibi, noktaların üzerine doğrudan da uygulanabilir. Sonuç olarak cilt tonunuz matlaşır, berraklaşır ve yenilenir.

Optimum Bakım
Optimum Bakım

TÜM CİLT TİPLERİ

Les Naturelles cilt bakım uzmanları olarak, modern kadının çeşitli gereksinimlerine mükemmelce uyum sağlayan kozmetik ürünleri gururla sunuyoruz. Bu gurupta yer alan ürünler, özel uygulamalar için geliştirilmiş olup, temel guruptakilerle güç birliği içinde çalışır. Düzenli olarak kullanıldıklarında, cildi korumaya yardımcı olurlar ve onu iyi durumda tutarlar.

Vital C Bakım
Vital C Bakımı

TÜM CİLT TİPLERİ

C vitaminiyle kombine, yaşlanma karşıtı ve parlaklaştırıcı özelliklere sahip, aydınlatıcı serumdur. Teknolojik içerik maddeleri cildin doğal organizasyonunu korumak ve mikro grenleri pürüzsüzleştirmek için çalışır. Cildin anında ışıldamasını sağlar.

Özel Bakım Ürünleri
Özel Bakım Ürünleri

TÜM CİLT TİPLERİ

En hassas olanları da dahil, tüm cilt tipleri için ideal olan bu sıvı krem, cildin kalitesini günden güne iyileştirir. İçerdiği multivitaminlerle nemlendirici, yenileyici ve yeniden yapılandırıcı maddeler bakımından zengindir, cildin doğal ve erken yaşlanması, serbest radikallerin oluşumu ve proliferasyonuyla etkili bir şekilde mücadele eder. Günlük çevresel saldırılara karşı epidermisin doğal savunma mekanizmalarını iyileştirir.

Temel Kozmetik Çeşitleri
Temel Kozmetik Çesitleri

TÜM CİLT TİPLERİ

Özellikle el ve cilt bakımı için geliştirilmiştir.

Natur Spa Grubu
Natur’SPA Grubu

TÜM CİLT TİPLERİ

İsviçre dağlarının pınarlarından gelen güzellik. Natur'SPA ürün gamı İsviçre buzullarının saf sularını vücudunuzun yararlanması için size sunmaktadır.

Bu gurupta yer alan, rodokrozit (en önemli stres giderici taş) ile zenginleştirilmiş ürünler, kozmetik uzmanlığı ile günlük rutinlerden ve kent yaşamının stresinden uzakta, evde rahatlamanın benzersiz deneyimini bir araya getirmiştir.

Güneş Bakımı Grubu
Güneş Bakımı Grubu

TÜM CİLT TİPLERİ

Cildinizin hayat dolu gençliğinin bakımı için, nemlendiren ve de cildinize ferahlık ve yüksek derecede koruma sağlayan güneş ürünleri gurubu.

Cilt tipiniz ne olursa olsun, cildinize gelen güneşi filtre eden, kullanımı kolay ve son derece keyifli ürünlerin en iyisidir.